چند سال پیش با یک فردی که تو میدان گمرک تهران (رازی) خرید فروش موتور می کرد گفت و گویی داشتم که به یک ترفند جالب در کاسبی شون پی بردم، شاید خیلی ها بدونند ولی گفتم شاید بعضی ها خبر نداشته باشند. 

تعریف می کرد که اگر فردی برای فروختن موتور سیکلت خودش به مغازه ما مراجعه می کرد با یک نگاه به موتورش متوجه میشدیم که مثلا می تونیم این موتور رو به قیمت یک میلیون و پانصد هزار تومان بفروشیم، پس هر چقدر بتونیم کمتر از یک میلیون و پانصد هزار تومان موتور رو از چنگ صاحبش در بیاریم سود بیشتری عایدمون خواهد شد.

زمانی که متوجه میشدیم فروشنده ارزش موتور خودش رو نمی دونه بهش می گفتیم که حاضریم موتورت رو به قیمت یک میلیون و ششصد هزار تومان بخریم!!!، صاحب موتور از آن جایی که فکر می کرد ما می خواهیم موتورش رو ارزون بخریم  قبول نمی کرد و به مغازه های بعدی برای فروختن موتور مراجعه می کرد و طبیعتا قیمت های زیر یک میلیون و پانصد می شنید آخر سر دست از پا درازتر دوباره به مغازه ما بر می گشت و می گفت همون یک میلیون و ششصد قبوله. 

ادامه مطلب

چگونه خودم رو از گناه کردن دور کنم

می خوام هزینه هایی که بابام صرف زندگیم کرده رو بهش برگردونم

چطور نفرتم رو از خواستگار قبلی از بین ببرم؟

یک ,موتور ,رو ,میلیون ,مغازه ,پانصد ,یک میلیون ,می کرد ,میلیون و ,و پانصد ,به مغازه ,برای فروختن موتور

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نسیم قزوین دکترمیثم ابراهیمی برنامه 1000 ساعته حرف آخر بی منِ او راه مقدس؛ اندیشه های مقدس اب موزیک iakar بهترین مارک های آرایشی و بهداشتی پَس کوچه هنر فرزانه